DREAMLAND na Dniach Morza w Szczecinie - Sobota, 10 czerwca 2006.

SCENA MUZYCZNYCH PRZEBOJÓW,
godz. 20.00 - DREAMLAND

 
 

Jedna z większych imprez plenerowych w Polsce. Koncerty gwiazd sceny polskiej, prezentacje artystyczne, imprezy sportowo-rekreacyjne na lądzie i na wodzie, gry i zabawy z nagrodami, niepowtarzalny pokaz sztucznych ogni oraz parada jednostek pływających.

Koncertowy skład DREAMLAND tworzą Hipolit - rap, Ewa - wokale, Slow - gitara, Jaco - keys, Net - bas, Zed Zed - drums. Na stronie www.dreamland.pl znajdziecie pełne info o zespole, terminach koncertów, pliki audio i video (klip promujący zespół w finale Festiwalu Top Trendy 2005 w Sopocie, występ u Kuby Wojewódzkiego i inne) oraz bogatą galerię zdjęć z licznych koncertów.

 
 

DREAMLAND na Dniach Złocieńca 01.07.2006 (Zachodnio-Pomorskie)
koncert plenerowy, wybory Miss, koncert zespolu 7 sekund,

 


 
 
DREAMLAND ( www.dreamland.pl ) to jeden z tych poznańskich zespołów, które nie tylko zdobyły popularność w swoim rodzinnym mieście. Ich słuchaczami stają się nie tylko ludzie młodzi, lecz także wszyscy ci, których przyciąga świetnie zagrana, pełna energii muzyka oraz doskonałe teksty. Trwają rozmowy, dotyczące wydawcy i letniej trasy zespołu w największych miastach w Polsce.
 
 
 
 
   
 
 
 
 

Inne serwisy:

HH3miasto.pl
Hip-Hop.pl
mHH.pl

stacje radiowe:

Radiostacja
Hitfm