DREAMLAND. Hałas na Zamku!

Muzycy na koncert 2 czerwca zapowiedzieli premierowe kawałki. Na Dziedzińcu Zamkowym na rozgrzewkę wystąpi KOBRA/OLDAS & DJ SIMO, czyli znany w Poznaniu FATAEM SKŁAD, którego najnowszy mixtape zyskał dużą popularność wśród słuchaczy konkretnego rapu. Tradycyjnie obsługą Technicsów w trakcie imprezy zajmie się DJ WU.


 
 

DREAMLAND ( www.dreamland.pl ) to jeden z tych poznańskich zespołów, które nie tylko zdobyły popularność w swoim rodzinnym mieście, ale także w całym kraju. Ich słuchaczami stają się nie tylko ludzie młodzi, lecz także wszyscy ci, których przyciąga świetnie zagrana, pełna energii muzyka oraz doskonałe teksty. Koncert na Dziedzińcu Zamkowym odbędzie się w bardzo ważnym dla zespołu momencie. DREAMLAND nie grał w Poznaniu od lutego, skupiając się na ukończeniu swojej 1 płyty. Trwają rozmowy, dotyczące wydawcy i letniej trasy zespołu w największych miastach w Polsce.

Koncertowy skład DREAMLAND tworzą Hipolit - rap, Ewa - wokale, Slow - gitara, Jaco - keys, Net - bas, Zed Zed - drums. Na stronie www.dreamland.pl znajdziecie pełne info o zespole, terminach koncertów, pliki audio i video (klip promujący zespół w finale Festiwalu Top Trendy 2005 w Sopocie, występ u Kuby Wojewódzkiego i inne) oraz bogatą galerię zdjęć z licznych koncertów.


Bilety w cenie 10 złotych dostępne są tylko w dniu koncertu, przed wejściem. Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze, bo o poznańską publikę nie ma się co martwić - dopisuje zawsze. Do zobaczenia!

Organizator - Centrum Kultury Zamek
Mecenas - Kompania Piwowarska

Patroni Medialni:

Radio Afera, Radio Merkury, Gazeta wyborcza, www.mhh.pl, www.poznaskirap.com, www.epoznan.pl, www.tutej.pl, www.emuzyka.pl, www.poznan.hip-hop.pl, www.rapgra.com, www.relaz.o2.pl, www.muzyka.pl, www.polskanoc.pl, www.eraport.com; www.061.pl; www.musicstore.com.pl

 
 
 
 
   
 
 
 
 

Inne serwisy:

HH3miasto.pl
Hip-Hop.pl
mHH.pl

stacje radiowe:

Radiostacja
Hitfm